ZABEZPIECZENIE SERIALIZACJI

Wiele organizacji z powodzeniem wdrożyło nowe przepisy do swoich projektów, jednak to dopiero początek codziennych działań związanych z serializacją 

Po wdrożeniu mniejsze firmy często nie mają możliwości lub zasobów ludzkich do obsługi nowych systemów. Potrzebują natychmiastowego wsparcia przy obsłudze transakcji systemowych, błędów, alertów itp. Zrozumienie problemu, jego ocena, śledzenie i ostateczne rozwiązanie mogą być dużym wyzwaniem dla pracowników, którzy są już zajęci aktualnymi sprawami. 

W przypadku dużych firm sytuacja wygląda nieco inaczej. Z reguły dysponują większymi zasobami ludzkimi, ale często złożoność problemów i natłok innych zadań powodują zatory. W rezultacie pracownicy muszą decydować, które zadania odłożyć lub opóźnić, a których nie wykonać wcale. 

Ubezpieczenie serializacji doskonale wpisuje się w potrzeby wszystkich firm, niezależnie od ich wielkości.  

Nasze usługi związane z Zabezpieczeniem Serializacji

Nasi klienci otrzymują zespół wsparcia, dzięki któremu nie muszą martwić się o własne obciążenie pracą i dostępność. Zawsze mają do kogo się zwrócić o pomoc. Większość problemów zostaje rozwiązana natychmiast, a nasi konsultanci pomagają klientom znaleźć rozwiązanie odpowiadające ich potrzebom.

Oferujemy wsparcie techniczne w 12 językach.

Co dokładnie otrzymują nasi klienci?

W czym jeszcze możemy Ci pomóc w procesie serializacji leków?

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie procesu serializacji leków. Oferujemy także:

en_GBEnglish
Scroll to Top