Akcelerator Łańcucha Dostaw

Wiemy, jak skomplikowane i czasochłonne może być utrzymanie łańcucha dostaw leków, zwłaszcza ze względu na jego nieustanny rozwój. Dlatego oferujemy Ci w pełni outsourcingowe wsparcie i obsługę techniczną procesu zgodności.  

Pierwszym krokiem jest warsztat prowadzony wspólnie z klientem. Musimy zidentyfikować indywidualne potrzeby, możliwości, wyzwania itp., oraz w pełni zrozumieć proces serializacji leków w Twojej firmie. Następnie przeprowadzamy przegląd i analizę łańcucha dostaw leków pod kątem zgodności serializacji, optymalizacji i gotowości do audytów, a także wszelkich wymaganych działań naprawczych.  

Nasze usługi związane z Akceleratorem Łańcucha Dostaw

Dzięki naszemu Akceleratorowi Łańcucha Dostaw otrzymujesz zoptymalizowane i dostosowane operacje łańcucha dostaw, które pozwalają w pełni zaspokoić Twoje potrzeby. 

Pakiet obejmuje walidację Twoich systemów zgodnie z podejściem DPP.  

Oferujemy Zabezpieczenie Serializacji oraz ciągłą walidację. Codziennie sprawdzamy Twój system, aby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo, analizujemy błędy i alerty w celu udoskonalenia procesu, a także przeprowadzamy działania walidacyjne, aby zapewnić pełną zgodność systemów serializacji.  

Co dokładnie otrzymują nasi klienci?

W czym jeszcze możemy Ci pomóc w procesie serializacji leków?

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie procesu serializacji leków. Oferujemy także:

en_GBEnglish
Scroll to Top