Nubinno

Nubinno powstało w efekcie połączenia Eastern Consulting Company (ECC) z JRC Consulting (JRC). Obydwie firmy (ECC i JRC) zajmowały się serializacją leków, globalnym łańcuchem dostaw, nadzorem nad bezpieczeństwem farmakoterapii oraz badaniami klinicznymi. 

Założyciele Nubinno przez lata zdobywali międzynarodowe doświadczenie pracując w wielu miejscach na świecie (Australia, Włochy, Japonia, Tajlandia, Wielka Brytania, USA) dla takich marek jak Novartis, PfizerNovoNordiskMerck, Eli Lilly, GSK Japan czy Tracelink. 

Zespół Nubinno zajmuje się consultingiem i wdrożeniami rozwiązań do serializacji leków w celu zwiększenia bezpieczeństwa pacjentów. Mamy ponad 15 lat doświadczenia w branży IT dla farmacji. 

Przeprowadziliśmy ponad 200 projektów związanych z łańcuchami dostaw leków w nowym środowisku serializacyjnym – były to zarówno duże wdrożenia, jak i prace dla małych firm. 

 

Globalny zasięg

Zespoły naszych konsultantów działają aktualnie w 7 krajach, wspierając klientów z ponad 30 krajów.

Nasi konsultanci posługują się 12 językami. 

Wraz z naszymi partnerami wspieramy klientów globalnie. Prowadzimy projekty serializacyjne we wszystkich krajach Unii Europejskiej, USA, Rosji, Indiach, Japonii, Chinach, Brazylii, Korei Południowej, krajach arabskich.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w innym państwie, skontaktuj się z nami. Możemy Ci pomóc w niemal każdym miejscu na świecie

Współpraca z Japonią

Pomagamy klientom w wejściu i funkcjonowaniu na rynku japońskim. Zespół Nubinno zlokalizowany w Tokio realizuje zadania na rzecz klientów z Polski.

15 lat doświadczenia i obecności na rynku  japońskim oraz współpraca z lokalnymi partnerami sprawia, że oferujemy profesjonalne wsparcie  i usługi w następujących obszarach:

Nasze referencje:

Serializacja leków sprawia, ze są one bezpieczniejsze dla pacjentów.  Nubinno pomogło nam przebrnąć przez rejestrację i przygotowanie serializacji naszych produktów w Niemczech, a także wspiera nas w codziennych wyzwaniach weryfikacji leków od strony technicznej.
Piotr Błaszczyk
Wiceprezes Zarządu, Fosun Pharma Sp. z. o. o.
Polecamy szkolenia organizowane przez Nubinno. Braliśmy udział w szkoleniu dotyczącym pracy z systemami poziomu 3 i 4, które było profesjonalnie zorganizowane i przeprowadzone w sposób idealnie dopasowany do klienta.
celon pharma logo Nubinno
Marcin Fajst
Młodszy Specjalista ds. Zapewnienia Jakości/ Koordynator ds. Serializacji, Celon Pharma S.A.
Najlepszym dowodem profesjonalizmu Nubinno jest fakt, że klienci Tracelink’a proszą, by to właśnie oni prowadzili im kolejne projekty. Zespół Nubinno wykonuje bardzo skomplikowane wdrożenia, wspiera klientów od strony analizy procesów, nowych wymogów i wyzwań w farmaceutycznych łańcuchach dostaw. Proponują także nowe rozwiązania, które pomagają dostosować się do dynamicznie zmieniających się warunków.
tracelink-logo-Nubinno-consulting
Ola Surowiec
Eastern Europe Account Executive, Tracelink​
Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej dwuletniej współpracy z Nubinno. Są wzorem do naśladowania dla firm konsultingowych - potrafią idealnie połączyć wiedzę technologiczną z potrzebami klienta. Zespół Nubinno z łatwością adaptuje się do dynamicznych warunków pracy. Zarząd firmy ma wieloletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej. Gorąco polecam współpracę z nimi.
Alexandros Vidras
VP Business Development, Vimachem

Zaufały nam już setki klientów z całego świata

Meet the team

Meet the team

zh_CNChinese
Scroll to Top